Producenci
Czas i koszty dostawy

Nasze produkty wysyłamy do każdego zakątka na świecie! Najczęściej korzystamy z usług firm kurierskich, chyba że ze względu na miejsce doręczenia jest to nie możliwe.

Ceny przesyłki różnią się w zależności od rodzaju i liczby zakupionych produktów. Niestety bardzo często nie jesteśmy w stanie nadać wszystkiego w jednej paczce. Ze względu na indywidualny charakter zamówień, nie magazynujemy takich rzeczy jak materace, lampki czy pościel i wysyłamy je prosto od producentów. Staramy się, by ceny przesyłek były jak najniższe, dobierając tylko i wyłącznie sprawdzonych kurierów i starannie zabezpieczając produkty.  

 

Cennik - UE

w przygotowaniu...

Procedura w przypadku uszkodzenia paczki przez przewoźnika

  1. Klient powinien sprawdzić stan przesyłki przed odbiorem, a w szczególności stan opakowania wierzchniego. Uszkodzone opakowanie może oznaczać również uszkodzenie przesyłanych Towarów.
  2. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona, ale tylko spisanie protokołu szkody w obecności kuriera daje podstawę do dochodzenia ewentualnych roszczeń wobec firmy kurierskiej.
  3. Jeżeli Towar został uszkodzony pomimo kompletnego opakowania, Klient może zgłosić ten fakt przewoźnikowi w ciągu tygodnia od przyjęcia przesyłki.
  4. Klient ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki gdy:
    a.) Posiada ona uszkodzenia mechaniczne (należy spisać protokół szkody w obecności kuriera i powiadomić Sprzedawcę)
    b.) Jeżeli Towar jest niezgodny z umową sprzedaży (należy niezwłocznie powiadomić Sprzedawcę)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl